V Jasnej to bolo všetko jasné

Ako obvykle som v piatok nasadol s Lukom do teamového HoodCaru a vyrazili sme na preteky. Tento krát sme si to namierili do Jasnej na 3. kolo Slovenského Pohára. Prišli sme v piatok s menšou stratou, keďže bolo po ceste pár zástaviek. Rozložili sme depo a začali grilovať.  Grilovane nás o chvíľu prešlo a museli sme celé depíčko zložiť a premiestniť. Nevadí, o to viac sme sa tešili na grilovanie. Trošku pojedli a išli sme sa ubytovať do skička. S Lukom sme zahrali ešte XBOX a hurá spať.

Cesta v znamení mojeleto.
Cesta v znamení mojeleto.
Depíčko jak víno.
Depíčko jak víno.

Sobota ráno. Dávame raňajky a ideme zoštelovať bicykle do depa. Zaregistrovaní už z piatka sme len nahodili čísla, obliekli a vybehli na lanovku. Prvá jazda bola strašná 😀 ... hádzalo ma to kade-tade. Druhá už bola lepšia, s Lukom sme dali malú čekovačku stôp. Potom sme už len hrotili jazdy jak o život. Menší pád ma neobišiel, ale pohoda jahoda.  Umyli sme si bicykle a konečne oddych. V depe už sme mali grillmajstra aka MNŽRS. Ten nám urobil riadnu večeru a spokojní sme odchádzali na ubytko. Po ceste sme s Lukom skočili ešte na pár súbojov Mortal Kombat a mohli sme ísť spať.

 

Všade je ten LUKO.
Všade je ten LUKO.

 

Garmin virb
Garmin virb

Dôležitou výbavou je aj kamera. Večer sme ešte lúskali stopy na počítači.  S Garmin virb sme si pozreli aj TOP speed a boli sme veru prekvapení ako lietame na tých bicykloch.

 

Regenerácia je dôležitá
Regenerácia je dôležitá

Regenerácia je dôležitá. Každý ju však robí inak.

A je tu Nedeľa, ktorá sa niesla v duchu závodov. Klasika. Zobudiť, umyť, najesť a hore do depa. Dali sme si 2 jazdičky a konec. Niečo málo sme pojedli a už som sedel na trenažéri. Už dole sa trošku mrákalo, ale nič strašné, no po vystúpení z lanovky sa to zmenilo a začalo pršať. Presne ako minulý rok, semíčko na blate. Už asi v 2/4 trate som moc toho nevidel. Jazda mi vyšla, ale kedže sme celý čas jazdili na suchu tak som išiel s určitým rešpektom, ktorý ma nakoniec dostal na 5. miesto. Umyť bicykel ako inak s Purple Harry. Najesť, trenažér,obliecť a hore. Z lanovky som pozeral stopy, trať už preschla a bude to rýchlejšie ako v semíčku. Finálová jazda mi vydala, bolo tam pár krízoviek ale nič vážne. Nakoniec z toho bolo pekné 2. miesto a oproti semi som si zlepšil o 9 sekúnd.

 

Rýchlejšie to je po zemiRýchlejšie to je po zemi ako vo vzduchu.  Fajnovučké rukavice, prilby, chrániče, komplety na www.bikestrike.com

 

2. miestoTreba sa niekedy obetovať a spraviť niečo proti svojej vôli pre tých sponzorov 😛

 

Nakoniec sa chcem poďakovať CTM Racing Teamu a všetkým sponzorom a rodine za podporu.

One thought on “V Jasnej to bolo všetko jasné

  1. Sme vas obiehali v nedelu na dialnici nie daleko od Piestan, cestou domov z endura v bachledke. Presne takto lezerne Lukas soferoval teamove auto. Takze ani vas ten lejacik neobisiel:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2022 LODENICA CORPORATION | ScrollMe by AccessPress Themes