Prvé kolo na Východe

V piatok doobeda sme vyrazili z Piešťan v zostave ja a Luko. Išli sme rýchlo umyť dodávku a vybrali sme sa na cestu. Prvú zastávku sme mali hneď hodinu po odchode, keď sme boli zobrať netímového kolegu ale dobrého kamoša Rasťa Baránka. Ďalšia zastávka Žilina, kde sme Martinovi Knapcovi brali veci (večer ho čakala svadba, tak prišiel až v sobotu). Tretia zastávka bola objemovka v McDonalde, odkiaľ sme sa prešli do Tesca. Ale už konečne ideme. Po ceste nás čakali super obmedzenia 80-60-100, prešli sme 2km a znova 80-60-100. Cesta nám dokopy trvala okolo 5 hodín. Nakoniec sme nejak prišli, na čistý koniec sveta. Rozložil som s Lukom depo a išli sme na trackwalk. Trať sa za posledné 3 roky nezmenila, takže až na pár stôp bolo všetko to isté. Večer dal Luko ešte exhibičku AMA PitBike Supercross Hnilčík.

Filip Noa Zeman TrackWalk

Filip Noa Zeman Dodavka

Filip Noa Zeman Luko EXH

V sobotu od rána pršalo. Prezuli sme zo suchých na mokré gumy Maxxis shorty 650b. Nahodil som si blatník a čakali sme, kým trochu prestane pršať. Samozrejme sme si pozreli hokej, pri ktorom sme dobre fandili a bola z toho výhra. Vytiahli sme sa hore, dali warm-up a pustili sme sa na prvú jazdu. Nastavili trochu bicykle a začali trénovať naostro. Trať bola čím ďalej vyjazdenejšia a stopy najazdenejšie. Dali sme okolo 12 jázd a išli grilovať. Doladili bicykle a poukladali depo.

Filip Noa Zeman CTM

V nedeľu ráno nás zobudilo slniečko. Vyzeralo to na pekný slnečný deň. Bolo trochu zimšie ale aspoň sucho. Dali sme pár tréningových jázd a počkali menežérisa. Ako prišiel, tak prišla aj zlá správa. Martin Knapec sa rozbil. Náš menežéris Tomáš nestihol vystúpiť poriadne z auta a už aj hneď vezie Martina na pohotovosť do Spišskej. Luko nemal tiež veľa šťastia, keď padol v tréningu. Narazil si hlavu a rozbil ruku. Ostatok tímu v pohodičke. Vyrážam s Benjim na semíčko. Jazdy sme dali na istotu a popozerali, či všetky stopy, ktoré máme najazdené, môžeme vo finále napáliť v bombách. Prišiel som na 6. mieste a Benji bral 8. Po nás išli hore Luko a Lašák. Luko s menšími bolesťami bral 19.miesto a Lašák 21. Pred začiatkom finále sa vracia Martin s Tomášom. Opäť zlá správa. Martin má prasknuté zápästie. Chystáme veci a ideme hore. Benji a ja ideme o niečo skôr. Benjimu jazda celkom išla, ale to sa nedá povedať o mne. Po nadupanej jazde prichádza výpadok z bicykla a strácam drahocenné sekundy. Do cieľa prichádzam na 5.mieste a Benge na 9. Luko je 21. a Lašo 24.

Filip Noa Zeman Vychod 1

Filip Noa Zeman Vychod 2

Filip Noa Zeman Vychod 3

Filip Noa Zeman Vychod 4

Celkom nevydarený víkend. Zistili sme, v čom máme mínusy a do ďalšieho závodu nastúpime pripravení na 100%.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2022 LODENICA CORPORATION | ScrollMe by AccessPress Themes