GIVEAWAY

giveawayrez

Je tomu už tak … rozhodli sme sa potešiť pár jedincov našimi vecami. Veci z našej kolekcie sa nám celkom vyprázdnili, zostalo však ešte pár kusov, o ktoré sa radi s vami podelíme. 

Ako prvý GIVEAWAY máme pre vás nachystané trigovice. Do tejto našej nešťastnej zimy. Určite v nich budete celkom osobité jedince, kedže mikín bol naozaj veľmi limitovaný počet. Pre ňu a pre neho. 

Podmienky sú celkom jednoduché. Vyber si, či chceš modrú mikinu pre ňu alebo pre seba. Keď áno, jednoducho zdieľaj nasledujúcu fotku na svojom Facebooku alebo Instagrame. Pridaj k nej hashtag #lodenicacorporation a #lcforher , tagni nás v poste @lodenicacorporation, aby sme ťa mali z čoho vybrať. 

foto:

forherrez

Keď chceš pre neho alebo pre seba 50shades of grey v našom podaní, čo je zaručene vždy dobrý výber, zdieľaj nasledujúcu fotku na svojom Facebooku či Instagrame. Nezabudni pridať hashtag #lodenicacorporation a v tomto prípade #lcforhim a tagnúť @lodenicacorporation.

foto:

forhimrez

V priebehu týždňa uverejníme tieto fotky aj na našom Facebooku a Instagrame, aby ste ich mohli jednoducho a ľahko zdieľať a vyhrať. 

22.02.2015 okolo 20.00 uverejníme 2 výhercov prvého #lodenicacorporation GIVEAWAY, ktorí dostanú od nás jednu dámsku a jednu pánsku mikinu.

Pre viac informácií sledujte túto stránku alebo náš Facebook či Instagram. Či ich už budete likovať alebo follovovať necháme na vás, ale prídete o veľa videí, fotiek, článkov a postrehov zo sveta slovenského a svetového jazdenia a nás samotných. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

© 2021 LODENICA CORPORATION | ScrollMe by AccessPress Themes